foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
„Průměrný učitel vypráví. Dobrý učitel vysvětluje. Výborný učitel ukazuje. Nejlepší učitel inspiruje.“ – Charles Farrar Browne

vitJednou z nejkrásnějších příležitostí, jak se víc přiblížit k lidem v naší vesnici, je i slavnostní vítání nových občánků.

Byli jsme moc rádi, že jsme mohli dne 22.10.2016, přivítat do života naše malé kamarády.

Pilně jsme tři týdny nacvičovali písničky a básničky, kterými bychom potěšili nejen malá miminka, která z toho ještě nemají rozum, ale i jejich rodiče, babičky, tetičky, prostě všechny, kteří mají z jejich narození radost.

Snad se nám to vše povedlo a naše vystoupení se všem líbilo. A víte, co pro nás bylo nejtěžší? Vydržet se po celou dobu usmívat a netvářit se jako při zkoušení ve škole. Tréma ale dělá své a tak doufáme, že to na nás nebylo moc vidět.

Také jsme si uvědomili, jak ten čas letí, protože to není zas tak dávno, co jsme i my sami byli takto vítáni a dnes tu stojíme a vítáme další dětičky. No není to hezké?

Přejeme jim ještě jednou všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví a radosti. Přikládáme pár obrázků jako malou ochutnávku z této milé akce.

IMG 4801

Copyright © 2020 High School Rights Reserved.