foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
„Průměrný učitel vypráví. Dobrý učitel vysvětluje. Výborný učitel ukazuje. Nejlepší učitel inspiruje.“ – Charles Farrar Browne

IMG 20180619 103424

Vlčátka na návštěvě ve FARMERS, s.r.o. spol.IMG 20180619 102809

V úterý 19. 6. 2018 Vlčátka zavítala po plaveckém kurzu na Den otevřených dveří firmy FARMERS, spol. s. r. o. ve Voletinách.  Hned na začátku si děti mohly prohlédnout čerstvě narozená telátka, která se dětem moc líbila. Poté cesta směřovala ke stánkům s nabízenými produkty firmy. Nejdříve si Vlčátka mohla smlsnout na smetanovém jogurtu s čerstvým ovocem. Nejvíce si však chuťové buňky přišly na své, když nastala ochutnávka výborných párečků. Úsměv na tváři vyloudil téměř každý, včetně p. učitelek. Poté za dětmi přišel kamarád p. učitelky Friedové, který dětem ukázal svého dravce, káně Harrisova. Vysvětlil, že tato káně pochází z Ameriky a dovolil, aby si každý mohl Edu, jak se sameček káně jmenoval, pohladit. Po Edovi následovala přehlídka koní a ukázka Agility, dnešního moderního sportu se psy. Jelikož se všichni nejvíce těšili na traktory, další zastávka byla jasná. Děti mohly zhlédnout několik traktorů různých značek a velikostí. Dokonce si každý mohl vyzkoušet, jaký to je pocit sedět v takovém krásném traktoru. Největší úspěch měl obrovský, stříbrný traktor Lamborghini. Na závěr Vlčátka zavítala do kravína a prohlédla si, kde zvířata žijí. Se spokojeným pocitem a téměř plným bříškem se pak děti navrátily do Vlčic. 

Školáci nejprve prošli vyznačenou trasu a také kravín, kde si prohlédli a pohladili malá telátka. Následně si ve skupinkách mohli projít všechna stanoviště. Kromě stánku s občerstvením, kde dostali žáci párky, limonádu a jogurt, si také prozkoumali vystavené traktory a užili si připravené scénky s cvičenými psy – obrana a agility.

IMG 20180619 110535

Copyright © 2019 High School Rights Reserved.