foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
„Průměrný učitel vypráví. Dobrý učitel vysvětluje. Výborný učitel ukazuje. Nejlepší učitel inspiruje.“ – Charles Farrar Browne

Děkujeme paní Markétě Mucudisové za věcné dary -puzzle,, stolních hry, hračky, knihy a vykrajováteka. 

Dále děkujeme slečně Novotné z Čermné za plno krásných knih do naší školní knihovny. 


VÁNOČNÍ BESÍDKA V MATEŘSKÉ ŠKOLE

Ve středu 11. prosince 2019 se konala v prostorách mateřské školy vánoční besídka.

Na besídku děti pilně trénovaly, a když nastal den vystoupení, byly velmi natěšeny.

Tělocvična mateřské školy se zaplnila diváky a vánoční vystoupení mohlo začít. Děti zatancovaly tanečky, které se naučily v průběhu školního roku. Nesmělo chybět ani pásmo básní a tradičních koled. Na rozloučenou měly děti připravenou píseň „Rolničky“ v doprovodu rytmických nástrojů.
Po skončení vystoupení děti předaly rodičům dárečky, které samy vyrobily.

I jako minulý rok, tak i letos jsme si pro rodinné příslušníky a děti připravili vánoční dílničky. Komu během vystoupení vyhládlo, ve třídě bylo připraveno občerstvení v podobě čaje, cukroví, které děti vyráběly samy a jablečný koláč od paní kuchařky.

V dílničkách si děti s rodiči mohly vyrobit například vánoční stromeček a ozdobu z papíru, pomerančovou ozdobu na stůl a nakonec nazdobit si perníkovou podkovu.
Pro děti za besídku čekala odměna v podobě balíčků. Srdečně děkujeme paní Pelantové a obci za darování balíčků pro děti.

Celé odpoledne se dětem velmi líbilo a pevně doufáme, že se líbilo i všem zúčastněným a srdečně se těšíme na další setkání s rodiči a přáteli mateřské školy.

Srdečně děkujeme za Vaši účast!


80523643 1507827476040102 5791268553998991360 n

Copyright © 2021 High School Rights Reserved.